BİZ KİMİZ


İzmir çiçek Siparişi
 Firmamız 1989 yılında izmirde kurulmuş ,izmirde çiçekçilik yapan çiçekçi firmaları arasında en fazla deneyimi,birikimi ve tecrübesi olan aracısız çiçekçi firmasıdır.
  İzmirin en Kaliteli ve en güzel çiçekleri izmir çiçek siparişi sitemizte. izmir çiçek sipariş sitemizden vereceğiniz her çiçek siparişi güvencesindedir. izmir çiçek sipariş sitemizde sizler için hazırlanmış birbirinden şık çiçek modellerimizi sitemizde görebilirsiniz. ayrıca Türkiye'nin Birçok bölgesine de  aracılığıyla çiçek siparişi verebilirsiniz.,çiçeklerinizi gönderebilirsiniz.
 kendine özgü çiçek tasarımları ile çiçek gönderenleri ve sevenlerini mutlu etme garantisi vermektedir. izmir çiçek siparişi için online çiçek gönderme sistemimizin yanı sıra telefonda çiçek gönderme seçeneğinide kullanabilirsiniz.izmir çiçek siparişi izmirde çiçek siparişlerinizde her zaman yanınızda..İzmir'in Çiçekçisi www.izmircicek.com.tr www.izmircicek.com.tr olarak sevdikleriniz için kelimelerin yetersiz kaldığı anlarda onları hoş çiçek sepetleri ile mutlu edebilmeniz için sizlere online olarak hizmet veriyoruz. Online çiçek siparişi konusunda uzun yıllardır elde ettiğimiz tecrübelerimiz ile birlikte müşteri deneyimimizi sürekli yükselterek tamamen sizlerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaya özen gösteriyoruz. Profesyonel ekibimiz ve müşteri hizmetlerimiz ile göndermek istediğiniz çiçekler hakkında sizlere kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. İnternetten çiçek gönderme konusunda aklınızda soru işaretleri yer alıyor ise www.izmircicek.com.tr olarak bizlerden tamamen güvenilir bir şekilde çiçek gönderme hizmeti alabilirsiniz. Değişmekte olan dünya ve hızlı ilerleyen teknoloji sayesinde artık sevdiklerinize oturduğunuz yerden internetten çiçek gönderme hizmetlerinden yararlanarak birbirinden özgün tasarımlara sahip şık çiçekler gönderebilirsiniz. Hızlı bir şekilde ödeme yaparak sipariş verebileceğiniz internet sitemizden yapmış olduğunuz ödemelerinizin ve teslimat sonrası bilgilerinizin tamamını sizlere yine aynı hızda iletiyoruz. İstediğiniz Adrese Çiçeklerinizi Sizin Yerinize Teslim Ediyoruz Sevdiklerinize özel gönlerde dilediğiniz çiçeği gönderebileceğiniz sayfamızda sevgililer günü, doğum günü, yıldönümü, düğün, özel açılışlar, gelin arabası, yeni bir iş veya atama gibi özel anlar için birbirinden farklı çiçek modelleri bulunmaktadır. Kendi isteğinize göre seçim yapabileceğiniz özel çiçek kategorilerimizden seçimlerinizi yaptıktan sonra çiçek gönder butonuna basarak istediğiniz adrese seçmiş olduğunuz çiçeklerin teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Siparişleriniz hızlı bir şekilde ekibimiz tarafından hazırlandıktan sonra belirttiğiniz adrese teslim edilmektedir. İzmir’in tüm noktalarına çiçek gönderebileceğiniz www.izmircicek.com.tr sayfamız sayesinde sevdiklerinizi asla unutmadığınızı ve onların hayatınızda ne kadar değerli olduklarını hissettirebilirsiniz. Her biri büyük bir titizlikle hazırlanan çiçeklerimizi sipariş ettikten sonra kredi kartı, havale veya kapıda ödeme seçeneklerinden yararlanarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siparişlerinizi seçerken aklınıza takılan bir sorun olduğu zaman müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz